Impresii și recomandări [pag. 8067 / 10898]
Afișate impresii [80661 - 80670] din total 108976 impresii
Alexander The Great [Kriopigi] 4 / KRIOPIGI [Kassandra]
- IULIE, 2012
- de: Alex33 [25.07.12]
Foarte multumiti.
Am fost cazati la acest hotel in perioada 30.06.2012-07.07.2012 {7 nopti). Am plecat din Timisoara cu masina personala. Pana la hotel sunt 850-900 km (depinde de ruta aleasa). Taxele pe autostrada = 21 EUR/dus-intors. Hotelul este format dintr-o cladire principala, unde se gaseste si receptia (unul dintre receptioneri vorbeste romaneste), si cateva bungalouri. Noi am fost cazati in Amfipolis. Am avut in oferta camera economy (A/C, baie mare cu vana, pat dublu, terasa, seif in camera-contra [...] — vezi review [+16 poze]
Dolphin Marina Hotel 4 / SF CONSTANTIN ȘI ELENA
- IULIE, 2012
- de: Adevarul [24.07.12]
Realitatea
Am dorit neaparat sa sciu realitatea privind Dolphin Marina. Am citit mai multe impresii inainte de plecare si recunosc mi-a fost frica de ce o sa gasesc acolo. In primul rand vreau sa linistesc pe toti cei care doresc sa mearga la acest hotel ca nu vor regreta. Deci am iesit din tara pe la Giurgiu, am ajuns pe la 13 jumate. Am gasit imediat parcare. Se intra cu tichet in complex cu masina si la fel se si iese. Cum am ajuns la hotel am primit cazare, un apartament superb, fiind cu 2 copii. [...] — vezi review [+1 poze]
Alexander The Great [Kriopigi] 4 / KRIOPIGI [Kassandra]
- IULIE, 2012
- de: Basy [24.07.12]
O vacanta de neuitat!
In primavara, dupa indelungi cautari pe net pe la agentii de turism si in acelasi timp dupa ce am consultat cu buna credinta site-urile "am fost acolo" si "trip advisor" ne-am decis sa mergem la Alexander The Great. Am avut avantajul achizitiei la un curs euro/leu foarte bun, nu ce cotatii avem acum. Din pacate, chiar in saptamana plecarii in Grecia au aparut pe cele doua site-uri amintite mai sus, impresii total dezarmante referitoare la locatie. Primul telefon l-am dat la agentia de turism si [...] — vezi review [+36 poze]
Boutique Garden Resort by Brancoveanu [Moieciu de Jos] 4 / MOIECIU
- IULIE, 2012
- de: antonica 2010 [24.07.12]
Nu recomand
Nu mai revin la aceasta pensiunea! Atmosfera nu este una prietenoasa, atentie daca aveti voucher la cazare, primiti o camera faca terasa si cu vedere la cainele vecinilor! Si daca veniti mai devreme de ora 14, sa nu va asteptati sa fie camera gata sau macar sa fie restaurantul deschis. In niciun caz nu este pensiune de 4 stele, poate 2! [...] — vezi review
Pensiunea Delta Miraj 3 / SULINA
- IULIE, 2012
- de: MariusBv [24.07.12]
3 in 1: Delta, Dunare si Mare
Pe scurt extraordinar. Conditii de cazare excelente, pot zice ca merita 4 stele totul este nou si foarte bine organizat. Patronii sunt primitori si de treaba in fiecare seara i-am vazut vorbind cu turistii. Cand am venit ne astepta cineva din personalul pensiunii exact unde am coborat de la rapida. In fata pensiunii este un ponton de unde se poate sarii in dunare si unde te poti racorii. Se poate merge si la plaja cu 2,5 ron si nu dureaza mult. Mancarea este extraordinara, eu nu sunt un fan al [...] — vezi review
Shipka Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: b_32_ryc [24.07.12]
Hotel din epoca comunista cu mentalitate la fel!
salut! din start recomand cu tarie evitarea acestui hotel! motive 1-totul e vechi (mocheta e jegoasa la propriu, arsa cu tigara si murdara, cred ca are cel putin 25 de ani, usa nu s a inchis cat am stat acolo si in permanenta trb sa chem pe cineva de la receptie, tavanul din baie si pereti plini de pete de la infiltratii, 2 fiare iesite din podea, ramase in urma unei tentative de renovare, chiar langa pat, ... sa mai zic? cred ca ajunge! 2personalul- mi am adus aminte cu succes de cap ul [...] — vezi review
Grand Hotel Sunny Beach 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- IULIE, 2012
- de: Maryany [24.07.12]
Dezamagire
Am hotarat sa plecam in concediu la un hotel de 4 stele din Sunny Beach cu all inclusiv si am ales Grand Hotel Sunny Beach. Am cumparat biletul si am plecat. Cand am ajuns am avut un SOC. Hotelul era de 2 stele. De la intrare mocheta de la receptie era toata patata, mobilierul vechi, totul parea vechi. Sinistru. Camerele erau super imbacsite, cu pereti patati si crapaturi, paturi si saltele patate si murdare, galbene, baia cu o gresie super imbacsita, parea ruginita. Aerul conditionat era [...] — vezi review
Vila Pontica [Mamaia Sat] 3 / MAMAIA
- IULIE, 2012
- de: danait [24.07.12]
Escapada reusita
Citind impresia @anarelei din sejurul ei am fost determinata sa va scriu si impresia mea despre aceasta locatie. Constat inca o data ca proverbul omul sfinteste locul nu si-a pierdut din relevanta. In perioada in care am fost cazati au fost numai turisti ok. Cazarea- Am fost cazati in suita 003. Interior amenajat cu bun gust, living spatios cu un pat confortabil. A doua camera cu pat, si un dulap cu multe compartimente. Baia spatioasa dar fara uscator de par. Curatenia in camere se [...] — vezi review [+12 poze]
Moko Beach Hotel by Grifid (ex Morsko Oko Garden) 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: drg_marius [24.07.12]
Un concediu foarte reusit
Vreau sa spun ca noi am cumparat biletele cu doua zile inainte de plecare (primul concediu in bulgaria) iar doamna de la agentie ne-a recomandat hotelul din vreo 5 disponibile si l-am ales p acesta. si nu mi-a parut rau, mancarea a fost chiar ok, bautura la fel de buna (tin sa spun k noi nu prea consumam alcool, dar in concediul asta chiar am abuzat) dar cel mai misto este piscina p plaja. camerele facute curat in fiecare zi si gaseam tot felul de decoruri din cearsafuri pe pat, baia mare, la [...] — vezi review [+7 poze]
Pensiunea Loredana 3 / GURA HUMORULUI
- IULIE, 2012
- de: 43_BRL [24.07.12]








