Impresii și recomandări [pag. 8058 / 10898]
Afișate impresii [80571 - 80580] din total 108976 impresii
Apollo Spa Resort (ex Doubletree by Hilton) 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: felix2000 [27.07.12]
Slabut-departe de standarde
Cu sinceritate va spun ca de obicei nu postez impresii negative, dar la acest hotel nr stelelor depaseste conditiile oferite: 1- personalul nu foarte amabil, am stat 2 ore pana ne-au cazat (e drept la ora stabilita) in conditiile in care hotelul este ocupat cam 50% si nu era nimeni la cazare 2. -masa destul de limitata ca diversitate, poate cea mai slaba din ultimii ani (si va zic ca e a 8-a oara cand vin in nisipuri); ai ce sa mananci, clar, dar pt un hotel de 5 stele e mult prea [...] — vezi review
Moko Beach Hotel by Grifid (ex Morsko Oko Garden) 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: jane [27.07.12]
O vacanta cu gust amar!
Am achizitionat biletul nu tocmai ieftin (765 euro) cu convingerea ca vom avea o vacanta de genul ,,Dam un ban dar stam in fata! ". Am ajuns la hotelul Morsko Oko Garden pe niste stradute intortocheate. Primul impact: O parcare inghesuita cu vreo 15 locuri. Intram la receptie. Suntem condusi la camera cu vedere spre parc pe care o solicitasem. Parcul de fapt era o carciuma de tip BOMBA langa care se afla un depozit de fiare vechi. Aici s-a dovedit a fi locul pentru betii al turistilor care [...] — vezi review
Complex Mediteranean (ex Mercur-Minerva) 3 / MAMAIA
- IULIE, 2012
- de: OBI [27.07.12]
Jenant
Am fost cazati la Hotelul Mercur in luna iulie. Pot spune ca sejurul a inceput bine, deoarece ne-am cazat pe la ora 15.00, desi chek in- ul se face dupa ora 18.00. Camerele mici, dar curate la inceput (la momentul cazarii). Curatenie s-a facut doar cand am solicitat la receptie (dupa doua nopti de cazare). Prosoapele nu au fost schimbate, chiar daca le-am lasat pe jos in camera, decat dupa ce am solicitat. Piscina arata groaznic din punctul meu de vedere... adica apa murdara, iar in jurul [...] — vezi review
Pensiunea Maria 3 / DURĂU
- IULIE, 2012
- de: Lukkylu98 [27.07.12]
De nerecomandat!!!!
Anul acesta am fost la aceasta pensiune cu o tabara. Am platit 800 lei pentru niste servicii de nimic!!! Am stat 6 zile si cametistele au intrat doar 1 data in camera si ne-a luat doar cosul de gunoi, lenjeria nu ne-au schimbat-o niciodata si nici nu au dat cu aapiratorul. Fiind 4 fete in camera va dati seama ca era mizerie dar ele nici macar nu au bagat aspiratorul. Erau doua ospatarite care se ocupau cu de toate si aveau niste mutre atat de dezagreabile. Mancarea a fost bunicica dar la [...] — vezi review
Casa de vacanță Cristiana [Rânca] 3 / RÂNCA
- IULIE, 2012
- de: cammi [27.07.12]
Super
O pensiune superba, de unde se vede toata statiunea Ranca. Ai impresia ca stai in nori. Proprietara e o persoana deosebita care iti pune la dispozitie tot ce vrei si nu-ti ataca intimitatea. Bucataria superutilata, toate sunt noi, camerele mari si foarte frumoase, baile cu cabina de dus. Raportul pret-calitate e mai mult decat multumitor si v-o recomand din toata inima! Noua ne-a parut rau doar ca am stat o singura zi, dar am promis ca la anul stam mai mult sa ne saturam de peisajul [...] — vezi review
DRR Marina Royal Palace Hotel 5 / DUNI / DJUNI
- IULIE, 2012
- de: ThePitea [27.07.12]
Royal Marina Palace... o alegere buna.
Am tinut sa scriu cateva randuri (numai ce ne-am intors pe 25iulie) in ideea de a fi util celor care urmeaza sa mearga, in perioada urmatoare in Duni. Legat de drum... am mers, la plecare, pe ruta Bacau-varianta Bucuresti-Giurgiu-Shumen, iar de aici, pe ruta 73... Karnobat-Burgas-Duni. ATENTIE, portiunea de drum Shumen-Karnobat este in lucru, decopertata si, tinand cont ca zona este muntoasa... nu recomand. La intoarcere, am mers pe ruta Burgas-Varna-Shumen Ruse... Si aici, portiunea [...] — vezi review [+20 poze]
Delta Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- IULIE, 2012
- de: delta client [27.07.12]
2 spre 3 stele...
Tocmai ce ne-am intors de la Jupiter, am fost cazati pentru 6 nopti. PLUSURI: + am intrat in camera de cum am ajuns, la 11 dimineata, ceck-in-ul fiind la 18. Multumim foarte mult pentru asta, a contat pentru noi, fiind cu copilul de 3 ani. + am primit camera cu pat suplimentar desi nu am cerut! + personalul foarte amabil! + programele pentru copii foarte frumoase, "mega petrecerea" de seara era fff faina! Ne-am distrat si noi, parintii! Bravo trupei "Zgribulici"!!! Copilul meu mai [...] — vezi review
Pensiunea Naiya (Melba 2) 3 / DUBOVA
- IULIE, 2012
- de: pertache [26.07.12]
Foarte frumos
Cazarea a fost de fapt in Naya 3 stele, care este peste drum de Melba, dar am avut acces nelimitat la toate facilitatile de la Melba intrucat apartine de aceasta. Camerele sunt foarte bune, curatenia in fiecare zi. Micul dejun este problematic fiind acelasi in fiecare zi si saracacios (oua, suc, cafea, ceai, mezeluri, branza si gem/miere). Personalul de la pensiune OK. Personalul de la restaurant mai trebuie scolarizat. Are minusuri de genul comanzi vin rosu si ti se aduce alb. Totusi [...] — vezi review
Descoperă zona Split-Podstrana / SPLIT
- IULIE, 2012
- de: fvpmed [26.07.12]
O după-amiază în Split
Salutare! Am fost în Split în data de 9.07.2012. Am vizitat orașul în după-amiaza acestei zile, după ce în prealabil vizitasem orașele Omiš, Trogir și ruinele orașului roman Salona. Întâi am mers la mall-ul din Split, numit City Center One, unde am mâncat ceva, pentru că luaserăm doar micul dejun în acea zi. După ce am mâncat, am dat o tură de magazine și am făcut ceva cumpărături, pentru că era perioada reducerilor. Centrul comercial este situat pe strada [...] — vezi review [+20 poze]
Vacanța în Santorini / #EXCURSII și CĂLĂTORII
- IULIE, 2012
- de: octaviansz [26.07.12]





