Impresii și recomandări [pag. 8218 / 10897]
Afișate impresii [82171 - 82180] din total 108968 impresii
Vila Dor de Mare 3 / COSTINEȘTI
- IUNIE, 2012
- de: piticutz_irina [18.06.12]
Vila foarte draguta
Anul acesta am fost din nou la Vila Dor de Mare din Costinesti unde am mai fost cazati si anul trecut si am fost ca de obicei placut impresionata de conditiile de cazare si de preturile ok, asta este si motivul pentru care am zis sa scriu si un review nu numai sa recomand vila prietenilor mei care vor sa mearga in Costinesti. Vila este foarte cocheta, cu o gradinita ingrijita si niste picturi dragute pe gard, este aproape de plaja (in 5 minute esti la plaja) si are loc de parcare in fata. [...] — vezi review [+3 poze]
Delphin DeLuxe Resort [Okurcalar] 5 / ALANYA
- IUNIE, 2012
- de: pcarmen [18.06.12]
Un concediu linistit
Am fost in concediu anul trecut la delphin de luxe 7 zile iar anul acesta pt. ca ne-am simtit foarte bine am fost 12 nopti 13 zile. La inceput ne-au dat o camera cu baie pt. pers. cu dizabilitati dar am fost la receptie si ne-au schimbat camera fara nici o spaga. Nu am dat spaga la receptie, dar am fost tratati f. bine poate si faptul ca am venit a doua oara, nu stiu ce sa zic. La relatii cu clientii este o doamna din Rep. Moldova care stie romaneste, daca nu stii engleza te duci si o cauti [...] — vezi review
Laguna Hotel [Vama Veche] 2 / VAMA VECHE / 2 MAI
- IUNIE, 2012
- de: gerimosso* [18.06.12]
Pe afara-i vopsit gardul
... Inauntru-i leopardul. Am ales hotel Laguna pentru cateva feedback-uri bune gasite pe internet. Hotelul are inscrise 2 stele, piscina si o arhitectura simpatica. Cam atat de bine. Camerele sunt sub orice critica. Peretii arata de parca ar fi fost renovati de turistii de pe plaja, mobila complet albastra (gresie albastra, faianta albastra, pat albastru, masa albastra, dulap albastru) creeaza o stare de disconfort total. Rosturile faiantei de la baie prezentau din loc in loc o frumoasa [...] — vezi review
Delta Hotel 2 / MAMAIA
- IUNIE, 2012
- de: catwoman [18.06.12]
O vacanta extraordinara cu bani putini
Chiar nu am inteles comentariile negative a catorva. Eu traiesc in Italia de 10 ani si vreau sa spun ca am vazut aici hoteluri de 3 stele unde am platit 60€/noapte, care sunt mult sub nivelul hotelului DELTA. un hotel frumos, linistit, f. curat si f. aproape de mare; practic de pe balcon se vede marea. Este dotat cu tot ce vrei. Personalul este ok dar patronul hotelului, D-l L. POPA, este EXTRAORDINAR DE GENTIL si DISPONIBIL (asigurandu-ne chiar personal transportul dus-intors la aeroport). [...] — vezi review
Casa Havana 2 / COSTINEȘTI
- IUNIE, 2012
- de: iuliaborza [18.06.12]
O gradina superba si o oaza de liniste mult visata
Am fost de nenumarate ori in aceasta statiune, fiind locul nostru de suflet... prima iesire cu viitorul sot in urma cu 23 ani, de atunci si pana in acest sejur ne-am cazat in diferite locuri in Costinesti, chiar si in alte statiuni de pe litoralul nostru, insa fara a exagera vreun pic, ultima cazare cea de la Casa Havana din Costinesti, a fost si va fi locul pe care noi il cautam de mult si pe care vi-l putem recomanda din tot sufletul. Clasificarea nu are nici o legatura cu stelele pt ca [...] — vezi review
Pensiunea Yza 2 / EFORIE NORD
- IUNIE, 2012
- de: sandi67 [18.06.12]
Hai la mare!
Dupa ger, zapezi interminabile, ploi zilnice, in sfarsit cald si soare, deci repede cateva zile de concediu si hai la mare. Am facut un "sarci" pe site-urile de profil si am ales pensiunea Yza din Eforie N., am facut rezervare prin telefon si la data stabilita, hop in masina si hai la drum. In mai putin de 2,5 ore am ajuns la destinatie (drumul liber, iar portiunea de autostrada care ocoleste Constanta, de la Murfatlar pina la Agigea te scuteste de mult timp pierdut). Am gasit-o la receptie [...] — vezi review [+14 poze]
Vista Hill Hotel (ex Cande Onura) [Yavansu] 5 / KUSADASI
- IUNIE, 2012
- de: pgad2008 [18.06.12]
A fost un concediu reusit
Am fost la vista hill acum 2 zile meam intors, ce sa vazic conditi bune in generel: mancare buna, camerele renovate super, soare ce sa mai zic super. Din cate am auzit ca anul acesta hotelul a fost preluat de un neamt adcica va dati seama. Echipa de animatori nu te lasa sa stai un moment foarte amabili si distractivi pe tot parcursul zilei si sesara spectacol (copii si la 22 pt adulti). Vro doua obecti am nu a mers internetul, si nu era gata barul de pe plaja in rest totul [...] — vezi review [+7 poze]
Sol Marina Palace Hotel 4 / NESSEBAR
- IUNIE, 2012
- de: Manuelita [18.06.12]
Hotel de cel mult 3 stele
Cu toate ca am citit ce au scris cei care au fost la acest hotel, m-am incapatanat sa merg acolo, nu de alta dar sa mai fie si altii care i-au teapa! Fratilor, acest hotel este o mare teapa! Mai bine mergeam pe litoralul romanesc decat sa le las bulgarilor banii mei. Mancare putina si proasta, piscina cat un lighean (in poze arata bine) iar sezlonguri ioc ca si nemtii (hotelul e plin de ei) s-au invatat sa-si lase prosoapele pe ele si sa plece sa mai traga un pui de somn ca la anii lor (numai [...] — vezi review
Ilio Mare Beach Hotel 5 / SKALA PRINOS
- IUNIE, 2012
- de: schumizeu [18.06.12]
Ireprosabile conditii
Am stat cu teama toata perioada de cand am cumparat sejurul pana in clipa in care am ajuns la destinatie... review-ul dur de mai jos m-a speriat foarte tare... dar este in mare parte fals, scris cu rautate si cred ca poate induce in eroare multi alti turisti. Tind sa cred ca agentia de turism a fost de vina. Hotelul este de 5 stele d-ale lor, vreo 3 jumate - 4 d-ale noastre. Este impartit in mai multe corpuri (7-8). Pentru 330 de euro 5 nopti cu demi pensiune nu am decat cuvinte de lauda, [...] — vezi review
Stăvilar Hotel 2 / SINAIA
- IUNIE, 2012
- de: bose [18.06.12]






