Impresii și recomandări [pag. 8156 / 10898]
Afișate impresii [81551 - 81560] din total 108971 impresii
Riviera Hotel 3 / MAMAIA
- IUNIE, 2012
- de: ceapoca [07.08.12]
Dezastru managerial...
Dezastru fratilor, inafara de faptul ca hotelul e foarte aproape de plaja nu ai niciun beneficiu. Echipa manageriala formata din directoarea de la Valcea care este o **** si jumatate si te streseaza la fiecare masa. O echipa cum rar mi-a fost dat sa mai vad... **** schimabati **** bruneta care se da drept directoare. Camerele de hotel cu mocheta imbacsita si cu mucegai pe peretii din baie iti da fiori iar ca sa trec la celalalt nivel si sa nu ies din acest ton... cu mancarea foarte [...] — vezi review
Sunquest Hotel 3 / VENUS
- IUNIE, 2012
- de: ROBERT Girleanu [06.08.12]
Condiții peste asteptari
Nota 10 + Curatenie, liniște, angajați foarte foarte amabili, verdeata, bucătărie foarte bine aprovizionata ,,papanasii sunt deliciosi ,,loc de joaca pentru copii, parcare, piscina. Recomand acest hotel familiilor cu [...] — vezi review
Voyage Torba Hotel 5 / BODRUM
- IUNIE, 2012
- de: geobogza [06.08.12]
Cel mai tare sejur
Fara repros, foarte tare resortul, mancare excelenta, personal extraordinar de amabil, bauturi de calitate superioara si multe altele. Am mai fost in Turcia si la alte resorturi dar nu exista termeni de comparatie intre ele si Voyage Torba, aici totul este deosebit. Sa incepem cu drumul de la Alexandria cu plecare la 06.00, am circulat bine in Bulgaria si Turcia ajungand la Aliaga la ora 20.00 unde am oprit pentru odihna la un hotel de 4* foarte frumos, din Aliaga mai erau aproximativ 370 [...] — vezi review [+8 poze]
California Hotel [Cap Aurora] 3 / JUPITER / AURORA
- IUNIE, 2012
- de: andrei037 [06.08.12]
Mi-a placut la California
am fost la california in iunie. incerc sa ma exprim vis-a-vis de serviciile acestui hotel cu ajutorul notelor de la 1-10. si avem asa: camera = 8, baia = 6, mancarea = 8, piscina = 9, domnul in varsta de la restaurant (sef de sala cred) =10 :). per total a meritat. raport calitate/pret [...] — vezi review
Semeli Studios 3 / SKALA POTAMIA (C. AKTI)
- IUNIE, 2012
- de: jeni [06.08.12]
Experienta de repetat
Sunt deacord cu adi95 (vezi impresii), cam asa as fi relatat si eu sederea la Semeli. Noi am fost 5 familii 10 adulti mai "copti" si un copil de 5 ani; ca atare am avut cateva pretentii asupra locatiei si anume: aproape de plaja, spatiu de joaca pt. copii si neaparat gradina (multe locatii sunt destul de "aride" fara flori si iarba) in care sa fie posibil sa ne adunam toti cei 10 la un sprit rece. Am cautat din timp (martie) pt. ca 5 camere erau greu de gasit la pretentiile noastre si am [...] — vezi review [+6 poze]
Pansion Harmony 2 / SARAJEVO
- IUNIE, 2012
- de: valentyna [05.08.12]
Vila Harmony, o locatie super
Vila Harmony, administrata de doi tineri inimosi este situata pe o colina in centrul Sarajevo. Se gaseste mai greu pentru ca GPS-ul iti indica o strada care dupa ora 20 devine pietonala, deci se inchide si ramai in ceata... Noi am apelat la taxi, care sunt ieftine in Sarajevo, si ne-am tinut dupa el cu masinile. Cand am vazut pe unde o ia, panta de 45 grade cu semafor in varf, curbe foarte stramte, imi tremurau picioarele pe pedalele masinii. Vila are parcare proprie, pazita noaptea, nu prea [...] — vezi review [+5 poze]
Vila Isabelle 3 / PREDEAL
- IUNIE, 2012
- de: creivean [05.08.12]
O altă... alternativă :)
Având nevoie de cazare, o noapte în Predeal, după experienţa de nerepetat, de la Belvedere, prima opţiune a fost Dragului, unde mâncasem foarte bine (după cum v-am povestit aici). Zis şi făcut. Intru pe pagina web www.hoteldragului.ro, notez numărul de telefon de la contact şi sun. Din păcate, de la recepţie mi se transmite că nu au locuri (nu mă mir, era vorba de o noapte de sâmbătă), dar îmi recomandă o cameră la Vila Isabelle, unitate clasificată la 3 *, pe care tot [...] — vezi review [+14 poze]
Grand Anzac Hotel 3 / CANAKKALE
- IUNIE, 2012
- de: Suffisant [05.08.12]
Hotel excelent pentru tranzit
Am ajuns la acest hotel printr-o greseala a agentiei din Bucuresti (eroare in voucher), dar nu ne-a parut rau. Trebuia sa stam la Anzac, unde am stat la intoarcere. Eram 3 familii în tranzit către Didim (vezi impresii). Hotelul are personal foarte prietenos, curăţenie exemplară, peste tot, iar micul dejun îndestulător şi se află chiar in centrul oraşului, lângă fery. Există un exchange în apropiere cu pret corect, urmaresc cursul MasterCard pentru asta. Pentru seara am [...] — vezi review [+9 poze]
Dacia Hotel 2 / HERCULANE
- IUNIE, 2012
- de: tige [05.08.12]
Hotel Dacia - Herculane - 2012
Am revenit dupa o lunga perioada in aceasta statiune, mai exact cam dupa 25 de ani, impresii... daca te raportezi la ceea ce insemna, si cum arata acum cativa zeci de ani in urma, nu poti sa simti decit un gust amar. Nu mai e nimic din farmecul statiuni de altadata, actualmente nu e altceva decat o ruina cosmetizata, se incearca consolidarea cladirilor din centrul vechi, (o parte din ele sunt acoperite cu plase de protectie si schele, si cam atat, de lucrat... alta data ca doar mai e timp...) [...] — vezi review [+22 poze]
Primasol Ralitsa Superior Garden Hotel (ex corpul K) 3 / ALBENA
- IUNIE, 2012
- de: lili99* [04.08.12]








