Impresii și recomandări [pag. 8142 / 10898]
Afișate impresii [81411 - 81420] din total 108972 impresii
Sunrise Aya Hotel 3 / PAMUKKALE
- IUNIE, 2012
- de: cardone [26.01.13]
Neasteptat de bine
He, he he acum, acum cand viscolul i-mi astupa geamul cu zapada, amintirile concediului de asta vara nu-mi dau pace, basca planurile unui nou concediu m-au indreptat catre paginile AFA. Pentru ca in ultimi ani planurile mele de concediu nu au fost facute fara a consulta paginile AFA, m-am decis sa ajut si eu pe cei ce cauta o cazare ieftina, la niste proprietari ospitalieri in conditii de curatenie langa "muntele de bumbac". Sa nu o lungesc cu introducerea, sa trecem direct la subiect. Vara [...] — vezi review [+8 poze]
Berlin Golden Beach Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IUNIE, 2012
- de: dan 73 [26.01.13]
Un hotel bun
M-am decis sa scriu, fiindca sunt multe pareri pro si contra. Tin sa precizez ca am fost in mai multe hoteluri de 4 stele din bulgaria, asa ca pot sa fac comparatie. Noi am nimerit la acest hotel din noroc fiindca am avut rezervare la Berlin Greenpark dar nu au avut locuri libere. Hotelul frumos nici nu stiu cate baruri erau, la masa mancare multa asa ca aveai de unde sa alegi, ingetata buna toata ziua, berea slaba dar cat era rece era buna. Barul de pe plaja era deschis aproape toata ziua, [...] — vezi review [+5 poze]
Park Hotel Golden Beach 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IUNIE, 2012
- de: miki2ro [25.01.13]
Un concediu foarte placut
Am hotarat sa scriu cateva impresii, mai mult din cauza celor care au pareri negative (o fi prea sofisticata-ma), am mers la acest hotel la recomandarea unor prieteni, care au fost in 2011 si s-au simtit minunat. M-am tot uitat pe impresiile despre hotelurile de patru stele din Nisipurile de aur pana sa ma hotarasc unde sa fac o rezervare, daca nu imi cunosteam prietenii si ce pretentii au ei, si nu imi recomandau hotelul acesta, sigur dupa review-urile care erau postate nu alegeam acest hotel. [...] — vezi review
Azalia (Azaleea) Hotel & Spa 4 / SF CONSTANTIN ȘI ELENA
- IUNIE, 2012
- de: dea_bengescu* [23.01.13]
A fost un hotel minunat pina au dat romanii navala!!!
Din pacàte, asa este, am mers la Azalia 5 ani de 2 ori pe an, si de 3 ori chiar DAR ultima data am fost foarte dezamagita. Erau mereu aproape numai nemti care evident sint civilizati, linistiti, nu te deranjeaza cu absolut nimic E, in iunie 2012 am avut surpriza neplacuta sa constat ca a aflat tot neamul prost - si din Romania si din Rep Moldova, mda, tot o apa si-un pamint - de hotel si timp de 8 zile a trebuit sa ascult toate timpeniile, zbieretele, glumele cretine, sa-i vad la masa cum se [...] — vezi review
Commodore Elite Suites & Spa Hotel [Evrenseki] 5 / SIDE
- IUNIE, 2012
- de: homejade* [22.01.13]
Perfect
Hotel foarte bun, nou cu design avangardist. Multa liniste, perfect pentru cei care doresc liniste si relaxare. Curatenie, ordine, piscina imensa, spatiu suficient la piscina. Cu plaja privata, despartita de hotel de o alee publica, dar nu sunt probleme, este paza, restaurant la plaja. Plaja perfecta, cu nisip inclusiv in mare, ... pe o distanta de 50 m marea are 70 cm adancime. Nu pot gasi cusur acestui hotel. Tot ce doriti, mai ales cei care stiti hotelurile de pe riviera turceasca. [...] — vezi review [+6 poze]
Sol Nessebar Bay Resort & Aquapark 4 / NESSEBAR
- IUNIE, 2012
- de: elena prodan [21.01.13]
Vacanţa cu impresii frumoase
Noi am fost la acest hotel în luna iunie 2012, şi vreau să spun că ne-a plăcut foarte mult totul, în afară de faptul că parcarea maşinii e cu plată şi şezlongurile la plajă la fel, însă era un parc puţin mai sus de plajă unde erau şezlonguri gratis pentru cei din resort. Despre alimentaţie pot să zic numai lucruri pozitive, erau de toate pentru toţi, numai cei cu fiţe mari poate să fi avut ceva obiecţii. Fel de fel de salate, fructe, brînzeturi, cărnuri, bauturi, [...] — vezi review [+7 poze]
Hrizantema Hotel 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- IUNIE, 2012
- de: aditzza [19.01.13]
Nu va descurajati, a fost super, recomand
salutare tuturor celor care intrati ca si mine sa cititi ce au mai scris altii, si poate sa va hotarati asupra unui hotel cu ajutorul comentariilor. Eu am fost la Hrizantema, si recomand cu toata increderea acest hotel. Nu sunt de acord cu cei care au pareri mai putin bune, poate asa s-au simtit ei, poate au avut asteptari mai mari, dar asta este. Eu am avut bilet de 430 euro si cu banii acestia, 4 persoane... eu cred ca a fost prea bine. sa incep cu inceputul: drumul a fost cum a fost, nu [...] — vezi review
Descoperă Fatima / LEIRIA
- IUNIE, 2012
- de: amero [18.01.13]
FATIMA - Locul Binecuvantat
In timpul sederii in Portugalia nu puteam rata o excursie la Fatima unde lumea crestina, catolica in special, merge in pelerinaj, netinand cont de anotimp si vremuri... Dimineata, ora 8,30, imbarcare in masina inchiriata din fata hotelului Rezidencial Horizonte (vezi impresii) spre Fatima. Drumul parcurs pana la Fatima - cca 120 km. Itinerariu: Placa Marquez de Pombal- (in apropierea careia se afla de altfel si hotelul), Av. Pontes Pereira de Melo, Placa de Toros, Av. Republica, Placa [...] — vezi review [+17 poze]
Fantasia DeLuxe [Yavansu] 5 / KUSADASI
- IUNIE, 2012
- de: toderita [18.01.13]
Eu nu recomand
Voi incerca sa fiu foarte scurt. M-am hotarat sa scriu aici datorita comentariului anterior care, cred eu nu e scris de un turist. Ma intreb, a masurat dansul camerele si piscinele? A numarat scaunele din restaurant? Stie dansul toate hotelurilrile din zona si magazinele? Etc... Noi, am fost foarte DEZAMAGITI de acest hotel. Am fost in iunie 2012 impreuna cu cei doi copii care nu s-au distrat decat in piscina, tabogane neexistand, mancarea e la pamant, am mancat intr-o singura seara gratar [...] — vezi review [+12 poze]
Kamelya Sentido Selin Hotel [Evrenseki] 5 / SIDE
- IUNIE, 2012
- de: die_teo [17.01.13]








