Impresii și recomandări [8075 / 10898]

Afișate impresii [80741 - 80750]
Palm Wings Ephesus Beach Resort (ex Surmeli) [Pamucak] 5 / KUSADASI

Un concediu relaxabil

Am mers pentru al 5-lea an in Turcia si trebuie sa recunosc ca a fost cel mai ieftin hotel la care am fost, deci nu am avut foarte multe asteptari. Turcii sunt o natie de oameni corecti, raportat la calitate pret cred ca este un pret corect. Am sa va spun ce mi-a placut si ce m-a deranjat cel mai mult. Placut: -camera: doua camere destul de mari, curate., balconul mare cu vedere la piscina. Mancare variata, mai ales seara. Restaurantele a la card ok, mai ales cel Italienesc. Plaja impecabila si [...] — vezi review [+9 poze]
DIT Club Evrika (ex Riu Evrika) 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]

Nu as reveni la acest hotel

Buna ziua, Este prima data cand postez si eu impresii pe acest site asa ca fiti ingaduitori cu mine. Am dorit sa va impartasesc experienta traita de mine la acest hotel deoarece este cotat foarte bine pe acest site ceea ce m-a intrigat, alegand vacanta de anul acesta ca si cele din anii trecuti in functie de impresiile postate aici. Si anul acesta... cam teapa!!! de ce? sa va explic: cazarea: aici a fost ok- am ajuns pe la ora 13 si cum am ajuns ni s-a repartizat camera norocul nostru a [...] — vezi review
Meteor Hotel [Makarska] 4 / MAKARSKA-TUCEPI
  • IULIE, 2012
  • de: fvpmed [23.07.12]

Locație bună, servicii ok, preț piperat

Salutare! Suntem un cuplu de tineri și am fost cazați în perioada 6.07-15.07.2012 la Hotelul Meteor din Makarska. Fiind prima experiență în Croația, am ales hotel și am mers printr-o agenție din Timișoara. Am vrut să stăm neapărat mai mult de 7 zile, pentru a ne putea bucura de mare și plajă, dar și pentru a vizită obiectivele turistice din Dalmația. Prețul a fost destul de mare așa că ne așteptam la niște servicii pe măsură. Cum am ajuns în Makarska, am găsit [...] — vezi review [+14 poze]
Ioana Hotel 5 / SINAIA

Absolut beton !

Toti facem aceeasi greseala. Mergem intr-un loc, ne simtim bine si apoi ne reintoarcem la vietile noastre, multumiti ca am avut un week-end (sau concediu) reusit. Povestim (sau nu) prietenilor si apoi ne vedem de job-uri si probleme. Dar nu scriem impresii, mai ales cand ele sunt bune. Doamne fereste sa nu ne placa ceva, ca atunci umplem site-urile de profil cu review-uri negative. Dar cand suntem multumiti, pastram asta pentru noi. E in firea lucrurilor sa fie asa. Suntem facuti sa ne plangem [...] — vezi review [+5 poze]
Complex Turistic Sailor [2 Mai] 3 / VAMA VECHE / 2 MAI
  • IULIE, 2012
  • de: nvali [23.07.12]

Sejur mare 2 mai Romania

Revin cu impresii proaspete din sejurul petrecut anul acesta in iulie, avand in vedere ac am stat mai mult decat anul trecut. Fac precizarea ca pretul sejurului include tarif cazare 7 nopti si pranzul pentru 4 persoane/6 zile. Conditiile de cazare sunt cele prezentate de mine anul trecut camere curate si spatioase, iar in cadrul complexului atmosfera relaxanta de vacanta. Aduc completari privind curtea: are terasa, leagane de lemn, si un loc amenajat de minidiscoteca. Restaurantul din [...] — vezi review [+2 poze]
Movenpick Resort & Marine Spa Sousse 5 / SOUSSE
  • IULIE, 2012
  • de: poiuyt [23.07.12]

Servicii de *****

Sa nu mergeti in tunisia oameni buni si chiar daca mergeti sa fiti pregatiti de tiganimea ce e acolo si daca mergeti la movenpick sa fiti pregatiti sufleteste de serviciile proaste de acolo. Nu te baga nimeni in seama, la plaja poti sa mori de sete la 40 de grade ce sunt afara iar tu daca ceri de baut iti da la pahar de plastic... daca iti da... ceri ceva si uita sa iti deie chiar daca lasi bacsis ca lumea. hotel de 5 stele da intradevar e frumos hotelu dar serviciile strica tot si sperie [...] — vezi review
Vila Maria Magdalena [Mălaia] 3 / VOINEASA / VALEA LOTRULUI

Nu credeam ca vom gasi asa ceva in Romania

Noi am ajuns la Vila Maria Magdalena pentru ca nu am gasit cazare in Voineasa... Planul initial era sa plecam din Bucuresti, sa facem o parte din Transalpina si sa ne cazam in Voineasa. Dar surpriza, in Voineasa, inca de miercuri, nu mai era niciun loc de cazare (mentionez ca plecarea era sambata). Asa am ajuns sa cautam cazare in Malaia si asa am ajuns sa sunam la Maria Magdalena. Recunosc, initial mi s-a parut un pic ciudat domnul cu care am vorbit la telefon, intrucat nu mi-a confirmat o [...] — vezi review [+4 poze]
Iberostar Creta Panorama&Mare [Panormo] 4 / RETHYMNON

Hotel foarte bun

In luna iulie 2012 am petrecut concediul la hotelul Iberostar Creta Panorama. Pretul sejurului a fost de 1525 euro/2 adulti, all inclusive, transport avion, taxe incluse. Hotelul este foarte frumos, camerele sunt spatioase, dotarile sunt la nivelul celor 4 stele ale hotelului, fara nici un repros. Curatenie se face zilnic, schimb prosoape, chiar nesolicitat ( :)). In ceea ce priveste mancarea, ea este foarte buna si diversificata. Referitor la plaja si piscina: hotelul are mai multe [...] — vezi review
2D Hotel [Neptun] (ex Dobrogea & Sulina) 3 / NEPTUN / OLIMP
  • IULIE, 2012
  • de: zoloft [23.07.12]

Merita sau nu... poate hotarati voi...

De cand am ajuns la hotel am fost intampinati de problema parcarii. Hotelul se afla usor retras fata de principala ce traverseaza Neptunul, iar in parcarea din fata intrarii incap max. 20 masini; in conditiile in care hotelul are cca 250 camere. Poti parca pe aleea de langa hotel spre Rest Insula sau de-a lungul drumului, sau pe spatiul verde direct sau oriunde te mai duce imaginatia, ca oricum daca ar veni 90% din turisti la 2D cu masina TOT nu o sa aibe loc toti. Ajuns la hotel pe la [...] — vezi review [+19 poze]
Pensiunea Peștera [Peștera, BV] 1 / MASIVUL PIATRA CRAIULUI
  • IULIE, 2012
  • de: ana_u* [23.07.12]

Ne-a placut! Mai vrem!

Ne straduim in fiecare an sa gasim o locatie frumoasa, pentru a ne aduna cu totii: bunici, nepoti, frati, surori. Avem de sarbatorit zile de nastere si Ilie si Ilinca, asa ca intram repede in atmosfera festiva. Anul acesta am gasit Pensiunea Pestera, si a fost nemaipomenit. Casa are 5 camere cu paturi duble, un living mare si o bucatarie, trei bai, o curte frumoasa, loc de joaca si gratar. Vederea este superba, se vad Bucegii si Piatra Craiului, ai impresia ca esti in varful lumii. Noi am [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 5.7993080615997 sec
    ecranul dvs: 1 x 1