Impresii și recomandări [pag. 3425 / 10898]
Afișate impresii [34241 - 34250] din total 108972 impresii
Parcul de aventuri Paradis Land [Neptun] / NEPTUN / OLIMP
- IULIE, 2016
- de: chrisa [06.08.16]
- RECOMANDĂ
O aventura de nota 10
Am mers in acest loc pentru fetita noastra. Noi ne propusesem sa mergem sa se distreze fetita chiar inainte de a pleca in sejur insa pofticioasa noastra, a vazut o promotie la o inghetata (cumparai 2 inghetate si primeai o invitatie de o persoana la Paradise Land pentru 2 ore jumate)si am scutit ceva banuti. Am ajuns acolo, am aratat invitatia si am spus ca vrem sa platim diferenta de activitati pe care le doreste fetita noastra insa ni s-a spus ca toate activitatile specifice varstei sunt [...] — vezi review [+5 poze]
Peștera Urșilor [Chișcău] / BEIUȘ / CHIȘCĂU [BH]
- IULIE, 2016
- de: cristina.eu [06.08.16]
- RECOMANDĂ
Pe urmele copilăriei
Auzind, de-a lungul anilor, despre Peștera Urșilor, mici flash-uri de memorie mi-au arătat forme ciudate și un colorit în tonuri de galben și de maro. Am vizitat-o, pentru prima dată, când aveam vreo 12 ani, și îmi amintesc de vocea mamei care mă atenționa la mersul pe lângă stalagmite. Undeva, în memoria nostalgică, mi-am dorit să revăd această construcție a naturii. Acum, în alt timp, cu altă experiență în ,,tolba" transformării mele, am păşit, emoţionată, în [...] — vezi review [+3 poze]
Complex de piscine Aqua Club / BACĂU
- IULIE, 2016
- de: johnnybegoode [06.08.16]
- RECOMANDĂ
O oaza de racoare
Dorind sa scapam de arsita din oras am cautat in zona un strand/aquaparc care sa ne multumeasca pe toti. Precizez ca strandul din Piatra Neamt mi se pare foarte scump si ofera prea putin asa ca dupa cateva cautari pe net ne-am oprit asupra Aqua Club-ului din Bacau. Nu prea am gasit review-uri pe net doar cateva comentarii pe pagina lor de Facebook dar ce am citit ne-a convins ca e OK pentru noi. Asa ca am plecat spre Bacau intr-o sambata dimineata ajungand pe la 10.00 la aquaparc. Parcarea [...] — vezi review [+8 poze]
Perla Hotel 3 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: Claudia85 [06.08.16]
- NURECOMANDĂ
Condiții de romania!!!
Hotel perla... pe langa faptul ca a costat o căruța de bani, căutând si noi condiții cat de cat decente si curate in Mamaia, nu a fost deloc aproape cum zic ei 50 m... trebuia sa traversezi centrul pana la plaja... nu este nicidecum de 3 stele... un pat ff mic (noi plătind si pentru copil) camera mica fara balcon (întindeam prosoapele pe lustra efectiv) in fiecare dimineata într-adevăr făceau curățenie schimbau ceasafuri etc... baia nu aveai loc sa intri 2... nu [...] — vezi review
Aquapark Prezident [Băile Felix] / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- IULIE, 2016
- de: cristina.eu [06.08.16]
- RECOMANDĂ
Destul de bine
Drumurile m-au purtat, în această vară, și în zona stațiunii Felix, unde am poposit pentru o zi la Aquapark Prezident. Impresia generală a fost bună, în sensul că distracția e la ea acasă: bazine de tot felul, tobogane, muzică, veselie generalizată. Într-o zi din cursul săptămânii, a găsi un șezlong liber nu e o problemă, așa cum nu e nici bălăceala în bazine. Desigur, fiind plin sezon de vară, oamenii vin la plajă și la distracție, așa că se explică cu argumente [...] — vezi review [+1 poze]
Dynes Hotel 3 / EFORIE NORD
- IULIE, 2016
- de: dorinnec [06.08.16]
- RECOMANDĂ
A mai trecut o vara
Se mai duse un concediu... Am petrecut si acest an in Eforie Nord... acolo merg de ani de zile pt ca imi place ca am liniste si ma pot relaxa in voie. Cazarea ne-a fost asigurata de hotelul la care mergem de 4 ani... Hotel Dynes. Inca de la inceput va spun ca pozitionarea hotelului este una foarte buna... este situat la aproximativ 100-150 metri de plaja de la Debarcader, 150 metri de Teatrul de vara, unde se dau spectacole mai ales in week-end, dar si in cursul saptamanii, 300 metri de [...] — vezi review
Unde mâncăm în Sucevița? / SUCEVIȚA
- IULIE, 2016
- de: Traveler123 [06.08.16]
Restaurant Motel Ieremia Movilă: Tot personalul este slab
Chelneri a căror transpirație faciala cade în mâncare, cu o mentalitate foarte îndepărtată de conceptul de gazda primitoare, cărora li se pare ceva ieșit din comun, solicitarea venita de la un client de a i se rezerva o masa. Asa zisa sefa N., este întâi de toate, sora de sânge a chelnerilor incompetenți și apoi o falsa ascultătoare a problemelor clienților - comportament clasic de patron care mai bine pierde un client decât sa îndrepte comportamentul neadecvat al [...] — vezi review
Reghina Blue Hotel 4 / TIMIȘOARA
- IULIE, 2016
- de: annelise* [06.08.16]
- RECOMANDĂ
Reghina Blue Hotel
Am stat la Reghina Blue 3 nopti si a fost o alegere buna. Hotelul este de 4 stele, camera a fost spatioasa, patul foarte ok. Mocheta in camera era putin patata, dar per ansamblu mi s-a parut curat. Am stat 3 nopti, ni s-au schimbat prosoapele o data. Usile sunt cu cheie (nu ca m-ar fi deranjat dar n-am mai intalnit de mult). Ce mi-a placut: -au amenajata o terasa si un iaz cu pesti, in zona respectiva se poate servi micul dejun dimineata si e foarte placut; -cafeaua de la micul [...] — vezi review
Complex Mediteranean (ex Mercur-Minerva) 3 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: Iulia_eva [05.08.16]
- NURECOMANDĂ
Un 'all inclusive premium' tipic romanesc si de cea mai joasa speta
O mare dezamagire... incep prin a spune ca pozele de prezentare a hotelului nu sunt reale... sau au fost la deschiderea hotelului dar acum e... un fel de ruina... gazon uscat, camere imposibil de mici, apa cu rugina, personal foarte impertinent (si la receptie, la masa si curatenie) mancarea sub orice critica (pui plin de par in fiecare zi, cartofi la cuptor cu gust de hamsii prajite, spanac in fiecare zi, fructe in fiecare zi aceleasi: pepene, portocala, gustari: doar saleuri aproape [...] — vezi review
Modern Hotel 4 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: ciprianis [05.08.16]
- NURECOMANDĂ






