Impresii și recomandări [pag. 3423 / 10898]
Afișate impresii [34221 - 34230] din total 108972 impresii
Unde mâncăm în Neptun? / NEPTUN / OLIMP
- IULIE, 2016
- de: bartaiomu [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Restaurant Annabella [Neptun] - de evitat
Cum ziceam si in titlu, evitati restaurantul Annabella. Dezamagire maxima, sa va spun ce experienta neplacuta am avut cu acest restaurant. Pe la ora 13 am venit de la piscina si am plecat sa mancam la pranz langa hotelul 2D unde stateam, am zis sa nu mai scot masina deoarece parcarea era full si deja ma saturasem sa caut loc de parcare si am decis sa o luam putin pe jos ca sa manacam undeva. Langa hotel la 300-400m spre Olimp se afla restaurantul Annabella. Buuun, am ajuns pe terasa, o [...] — vezi review
Phoenicia Holiday Resort [Mamaia Sat] 4 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: getagvinda [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Dezamagiti!
Anul acesta am fost pentru prima data la acest resort cu sotul, copilul si inca o familie cu doi copii si cu siguranta pentru ultima data. Am sa incerc sa fiu cat mai obiectiva. Sa o luam treptat: - camerele sunt foarte spatioase, frumos amenajate si utilate cu de toate. Am fost cazati in corpul Coral, ap. 08, parter si din pacate miroasea f. tare a mucegai. Curatenie si schimbat prosoape zilnic. Cameristele si-au facut treaba foarte bine si tin sa le felicit. - interiorul complexului [...] — vezi review
Rezervația Naturală Valea Vâlsanului / MASIVUL FĂGĂRAȘ
- IULIE, 2016
- de: Pecheanu* [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Hai Hui pe Valea Valsanului
Dragilor, Am ales sa scriu pentru ca stiu cat am cautat noi o zona ok pt off-camping cu copii. Am citit zeci de sfaturi si recenzii despre tot atatea locuri. Am cautat si am tot cautat un loc departe de agitatie pentru un weekend cu cortul, in natura. Doream un rau, padure, liniste, aer, loc de zburdat pentru cei doi copii si un caine pe care ii avem in dotare. Dupa multe scotociri (si pe aici pe la voi), am ales Valea Valsanului, in Arges. Temerile erau gunoiul, cersetorii, manelele si [...] — vezi review [+3 poze]
Phoenix Hotel 3 / ZANTE TOWN
- IULIE, 2016
- de: miha43* [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Recomand
Dupa lungi cautari am reusit sa ma hotarasc la acest hotel din Zakynthos -Grecia. Hotelul se afla in centrul statiunii si e la nivelul de stele prezentat, dar cu mobilier nou, aer conditionat, geamuri izolate fonic (fiind in centru e multa galagie pana tarziu in noapte iar motociclistii sunt la moda), curatenie zilnica, prosoape si lenjerie schimbata la 2 zile, micul dejun inclus era identic in fiecare zi dar cu multe optiuni. Per total statiunea e frumoasa dar cel mai defavorizant aspect [...] — vezi review [+1 poze]
Croaziere cu Sovereign Pullmantur / CROAZIERE
- IULIE, 2016
- de: geordan [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Croaziera de vis (a-vis de...)
Inca de ceva multe luni am intrat intr-o agentie [***] cu gandul la concediu. Nu aveam in cap croaziera, dar domnisoara de la agentie ne-a convins. (voi marca printr-un * chestiunile care nu au fost dupa cum ni s-a spus) *"O sa aveti timp la intoarcere sa vizitati si Roma! " (revin...) *"E o croaziera in care se vb si engleza" Zborul cu Tarom, ok, avioane hartanite, asta e, a fost ok. Aterizarea pe Fiumicino, intalnire cu ghida (revin). Drum cammmm de 1 ora juma pana la Civitavecchia [...] — vezi review [+4 poze]
Nona Hotel 3 / ALBENA
- IULIE, 2016
- de: byly [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Hotelul nu prea, mâncarea ok
Buna ziua. Sa începem cu începutul si anume de cum am ajuns la hotel am găsit repede un loc de parcare contra sumei de 6 leva per sejur, deci din punctul meu de vedere super ok. In Albena din câte stiu nu se fura mașini deoarece nu prea au cum sa treacă de barierele de la ieșirea din stațiune. Hotelul: Un hotel curat ok camere mediu spre mic dar ne renovat, cel putin pana la etajul 3 unde am fost cazat. Marea majoritate a camerelor au vedere la mare. Trebuia sa ne trezim pe la ora [...] — vezi review [+2 poze]
Primasol Ralitsa Aqua Club Hotel (ex Ralitsa) 4 / ALBENA
- IULIE, 2016
- de: Costi0075 [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Ralitsa doar Aqua Park
Am sa fac si eu un mic rewieu despre sejurul la acest hotel. Traseul a fost prin Vama Veche, am platit rovigneta in vama 15 e pentru o luna intrucat am stat 8 zile :). La hotel am ajuns in jurul orei 14 si am asteptat, ... si am tot asteptat sa se faca curat in camere. Motivul a fost ca sunt doar 2 femei de serviciu si nu fac fata si mai sunt si nervoase, :)) pe bune motivatia receptionerelor a fost ca doamnele de la curatenie sunt nervoase :)))). Am intrat in camera dupa aproape 2 ore si [...] — vezi review [+5 poze]
Savoy Hotel 4 / MAMAIA
- IULIE, 2016
- de: mircea1976 [08.08.16]
- RECOMANDĂ
Locaţie ok
Felicitari conducerii si personalului acestui hotel pentru munca care o presteaza cu profesionalism in pofida mediei de varsta foarte tinere pe care am intalnit-o la ei. Mancarea ok., plaja super, felicitari firmei de paza care ne fereau de vanzatorii ambulanti, la 34 de grade celsius imbracat si incaltat cu bocanci sa faci treaba asta si inca foarte bine TOT RESPECTUL, camerele curate, mancarea diversificata, in fiecare zi alt fel de peste somon, pastrav, salau, fructe de mare, salate de [...] — vezi review
Descoperă Ulcinj / ULCINJ
- IULIE, 2016
- de: Biancalavi [08.08.16]
- RECOMANDĂ
Un concediu reusit in Ulcinj insa cu un drum ce lasa de dorit!
Nerabdatori sa pornim spre statiunea unde am facut rezervare in urma cu ceva timp si anume in statiunea Ulcinj despre care nu am stiut prea multe pana atunci si nici nu auzisem prea multe despre acest loc, am indraznit sa luam bilete de cazare la Apartments Adriatik din statiunea Ulcinj impreuna cu grupul nostru de prieteni. Avand de parcurs un drum destul de lung si foooarteee anevoios pana la destinatie, am decis sa ne cazam in Belgrad, iar cu aceasta ocazie sa vizitam gradina Zoo si [...] — vezi review [+17 poze]
Unde mâncăm în București? / BUCUREȘTI
- IULIE, 2016
- de: ANILU [08.08.16]
- RECOMANDĂ









