Impresii și recomandări [pag. 3397 / 10897]
Afișate impresii [33961 - 33970] din total 108970 impresii
Casa Leul [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- AUGUST, 2016
- de: ssilviu [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Nu recomand
Am fost cazati la una din camerele de la parter. Primul lucru care m-a izbit cand am intrat a fost mirosul greu de statut/mucegai desi geamurile erau deschise. Mobila veche si imbacsita. Pe jos gresie. Camera claustrofobica, salteaua curbata de vreme. Se auzea o harmalaie de nedescris; ma uit pe geam si imi dau seama ca la nici 10 metri de camera este terasa vilei vecine: rasete, discutii, tot tacamul. Am inchis geamul termopan in speranta ca se mai atenueaza... de carton sa fi fost si cred [...] — vezi review [+1 poze]
Savoy Hotel 4 / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: European [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Hotel de evitat. Nu au aer conditionat
Acest asa numit hotel de 4 stele nu are aer conditionat. Nu au personal pentru curatarea masutelor si a sezlongurilor de la piscine (care apropo au apa murdara si netransparenta). Este un hotel de maxim 3 stele in care ar trebui sa se faca mult mai multa curatenie. Ne-au fost prezentate 4 camere pe etaje diferite care nu aveau niciuna aer conditionat, doar un ventilator zgomotos. Bateriile de la baie, caloriferele si scurgerilor de la baie sunt ruginite. Sezlongurile de pe plaja sunt [...] — vezi review [+4 poze]
Descoperă zona / plaja Corbu / CORBU / CAPUL MIDIA
- AUGUST, 2016
- de: charisteas [08.08.16]
- RECOMANDĂ
Plaja Corbu
Aflandu-ma in Mamaia pentru o saptamana in penultima zi am zis sa vizitez plajele de la Navodari respectiv Corbu despre care tot auzisem pe forumuri si am zis ca este ocazia ideala sa vad despre ce este vorba. Daca de plaja Navodari nu am prea multe de zis fiind mai mult o continuare a zonei Mamaia Nord cu o faleza noua, moderna, si un zid despartitor de aprox 1m de zona de nisip cea din Corbu se difera prin simplitate, fiind o plaja salbatica fara zone private cu sezlonguri, beach baruri sau [...] — vezi review [+8 poze]
Atrium by the Blaxy Hotel Resort 3 / NEPTUN / OLIMP
- AUGUST, 2016
- de: alinuta_av [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Servicii de cea mai proasta calitate la preturi de top!
Hotelul este nou si piscinele curate. Acestea sunt singurele plusuri ale acestui hotel, care pe multe site-uri apare de 5 stele. Serviciile sunt de foarte proasta calitate si tendinta managerului de hotel este de a obtine profitul maxim la calitate minima in timp record. Orice nemultumire sesizata la receptie este desconsiderata total. Dupa mai multe interventii la receptia hotelului in privinta serviciilor de curatenie, am vorbit cu managerul acest hotel, care m-a asigurat ca se va ocupa [...] — vezi review
Eurosind Hotel 3 / OCNA ȘUGATAG
- AUGUST, 2016
- de: inasel [08.08.16]
Neseriozitate totală!!!
Trei familii am retinut 3 camere duble la acest hotel, am primit pe mail mesajul cu confirmarea rezervarii, am dorit sa achitam macar un avans dar raspunsul a fost ** SANTEM UNITATE SERIOASA, CREDEM CA SI D-VOASTRA, NU E NEVOIE DE NICI UN AVANS**. Noi am fost seriosi... norocul nostru ca sa spun asa a fost ca am sunat inainte de a porni la drum. Rezervarile nu au mai fost valabile si nu mai aveau posibilitatea sa ne primeasca. Imi cer scuze si pe aceasta cale celorlalte doua familii [...] — vezi review
La pas prin Mamaia / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: Artana [07.08.16]
- RECOMANDĂ
Aş/N-aş
Proaspat ajunsa (fiind duminica seara) de la Marea Neagra si anume Mamaia, as vrea sa-mi expun parerea despre şedere. Incep cu a spune ca ne-am intors din vacanta de la mare din alta țara acum 5 zile (irelevant cred daca as spune unde) si dornici mereu de mare - vara, am zis sa tragem o fuga aici langa casă. Mamaia a fost destinatia pentru ca e cea mai apropiata, restul statiunilor fiind pe o raza sa zicem de 50 km, dar in timp, ne răpea mult. Drumul parcurs f bine in 2 ore si un pic, [...] — vezi review [+5 poze]
Vila Fery [?] / COSTINEȘTI
- AUGUST, 2016
- de: EllaComan* [07.08.16]
- RECOMANDĂ
Destul de OK
Am stat 4 seri in aceasta vila si am fost multumiti, in mare parte. Am stat la ultimul etaj care semana mai mult cu o mansarda, iar in fata balconului erau niste gratii/schele. Pe langa asta, totul a fost destul de in regula. Se mai poate lucra la curatenie, oglinda din camera era cam murdara, draperia era desprinsa intr-un capat, iar policioara de la baie statea sa cada. La dus, geamul era foarte prost orientat. Cand faceai dus trebuia neaparat sa il inchizi, dar riscai sa te sufoci. [...] — vezi review [+3 poze]
Sunquest Hotel 3 / VENUS
- AUGUST, 2016
- de: Neroelectric [07.08.16]
- RECOMANDĂ
Destinatie ok dar fara sa te faca sa revii
Am rezervat o camera in perioada 4-9 August 2016 pentru a fi impreuna cu alti prieteni. Camerae putin cam mica pentru 2 adulti si 3 copii - stiam insa asa ca nu am ce comenta aici. Plusuri: camere curate si intretinute. Parcare privata cu destul de multe locuri - am iesit de mai multe ori si am gasit loc de fiecare data. Plaja cu sezlonguri noi. Mancare buna. Aer conditionat de buna calitate. Geamurile termopan izoleaza fonic foarte bine. Umbra la locul de joaca, foarte apropiat de [...] — vezi review [+1 poze]
Vacanța în Eforie Nord / EFORIE NORD
- AUGUST, 2016
- de: 48624 [07.08.16]
- NURECOMANDĂ
Eforie Nord
Sunt profund emoţionat că se termină concediul în minunata staţiune Eforie Nord, care este cea mai îngrijită, curată și modernă locaţie din câte am văzut. Oameni buni nu vă irosiţi banii, nervii intr-un asemenea loc INFECT, unde spre rușinea mea vin al doilea an consecutiv și sper să-mi lumineze Dumnezeu mințile când o să-mi planific vacanţa pe viitor, să nu mai fac asemenea greșeli. Am cheltuit 5000 lei, echivalentul a 1100 €, pe un concediu plin de gunoaie peste [...] — vezi review [+7 poze]
Flora Hotel 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: Magda 1999 [07.08.16]
- NURECOMANDĂ









