Impresii și recomandări [pag. 3396 / 10897]
Afișate impresii [33951 - 33960] din total 108970 impresii
Descoperă Oradea şi împrejurimile / ORADEA
- AUGUST, 2016
- de: Gratian* [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Descopera Parcul Salca din Oradea
Buna ziua, Parcul Salca este situat pe malul stang al Petei si se intinde pe o suprafata de 3,4 hectare. Acest parc a fost dat in folosinta in anul 2014, avand o amplasare foarte buna, fiind situat in cartierul Nufarul in imediata apropiere a centrului comercial Lotus Oradea. Practic este o oaza de verdeata, unde toata lumea se poate bucura de putina liniste, avand foarte multa verdeata in jur ceea ce te face sa fii mai relaxat si sa-ti doresti sa stai cat mai mult prin acest parc [...] — vezi review [+8 poze]
Unde mâncăm în Bușteni? / BUȘTENI
- AUGUST, 2016
- de: emilochea [09.08.16]
Nu intrati in restaurantul 'LA TURCU' din Busteni
In data de duminica 07 august 2016, in jurul orelor 16.30, m-am oprit impreuna cu prietena mea la restaurantul “La Turcu” din Busteni, bucuros si entuziasmat dupa ce citisem comment-urile si reclamele de pe internet cu privire la acest local. Am cumparat o shaorma pentru mine iar pentru prietena mea un pahar de braga, bineinteles ca nu am primit bon fiscal (dealtfel am observat ca nu s-a marcat vanzarea produselor in casa de marcat), mai mult de atat baiatul care prepara shaorma nu avea [...] — vezi review
Atlas Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- AUGUST, 2016
- de: carminahingu [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Prima vacanta in Bulgaria????
Foarte pe scurt... o mare dezamagire hotel Atlas Nisipurile de aur! 1) mancare proasta, fara gust, putine feluri, fructe obosite! 2) toata bautura este administrata de dozatoare, barul sarac si produse de proasta calitate 3) cel mai tare m a durut cafeauaaaa... dozator! Nooo! pret de 3 hoteluri nu exista un espresoor! 4) personal lipsit de profesionalism, ignorant care nu este educat sa pretuiasca clientul... obositi si tot timpul deranjati unuul a tipat la miine de parca furasem doua [...] — vezi review
Perla Hotel 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: PinAn [09.08.16]
- NURECOMANDĂ
Hotel de 3 stele, conditii de 2
Am ajuns la hotel in jurul orei 8. Spre surprinderea mea am fost cazati imediat si nu la 18 cum scrie. Cu parcare a fost cam greu, dar un cetatean care pleca ne -a cedat locul. Lifturile, doar 2 functionale merg bine si nu se asteapta prea mult. Camera si baia, mici, antice. Lipsa balcon un mare minus. Prosoapele se schimbau zilnic iar lenjeria la 3 zile cum e normal. Curatenia foarte superficiala, dar cameristele cele mai amabile si zambitoare din tot personalul. Micul dejun destul [...] — vezi review
Unde mâncăm în Sovata? / SOVATA [MS]
- AUGUST, 2016
- de: Floryn81 [09.08.16]
- RECOMANDĂ
Restaurantul Ciuperca mică din Sovata - mâncare bună și locație frumoasă
La începutul acestei luni am petrecut câteva zile frumoase la Sovata. Cu certitudine această stațiune are pentru noi un farmec aparte, deoarece am fost și anul trecut aici și ne-am propus deja să revenim la anul. Ne place să ne plimbăm seara prin stațiune sau pe aleile de promenadă din zona lacurilor, mergem la ștrandul lacului Ursu pentru a ne bălăci în apa acestui lac heliotermic (unic în Europa), facem turul stațiunii cu tractorașul-trenuleț sau dăm o fugă la Praid [...] — vezi review [+23 poze]
Perla Hotel 3 / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: kpk1 [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Evitati cat puteti!
Pentru ca ne-am trezit tarziu ca vrem la mare si nu am fost in Mamaia de ani buni am mers pe mana agentiei. Deci una dintre recomandari a fost Perla, aparent interesenta oferta - aproape de plaja si satul de vacanta (nu stiam ce e acest sat pana cand nu am vazut tigania suprema la fata locului), la cap de telegondola, langa statia de minicar, langa Aquamagic etc. Minunat, nu? Realitatea: Hotelul nu are locuri de parcare cum pretinde! Are doar 4 locuri rezervate si inchise cu lantul, cel mai [...] — vezi review
Castelul Reginei Maria de România / BALCIC
- AUGUST, 2016
- de: Costi0075 [08.08.16]
- RECOMANDĂ
Balcic - Castelul Reginei Maria
Pe drumul de costisa ce duce la... vama am oprit la gradinile si castelul reginei! Superb de vizitat o data Am parcat intr-o mica parcare cu plata cu o specie de oferta la un restaurant cu discount... bla bla... nu ne-a interesat la acel restautant era 6 leva o cafea :) Ciudat modul de plata al intrarii intr-o parte pentru gradini in alta pentru castel total... multisor :) au solicitat doar leva... si asta ciudat intrucat citisem ca merge si cu lei sau euro. Gardinile superbe etajate, [...] — vezi review [+12 poze]
Kotva Hotel 4 / SUNNY BEACH [Slanchev Briag]
- AUGUST, 2016
- de: Sorin1980 [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Pot fi găsite locaţii mai bune
As dori sa spun mai intai de toate ca destinatia a fost aleasa doar cu gandul la copiii si la distractia lor. Am ajuns la hotel in jurul orei 12.00 si cei de la receptie au fost amabili si ne-au dat bratari pentru a lua masa chiar daca nu eram teoretic cazati. Dupa cazare am achitat si parcarea in valoare de 12 leva pe zi intr-o parcare pazita cu paznic si poarta metalica. Cand am ajuns in camera am constatat ca aerul conditionat mirosea urat si am vazut ca e plin de mucegai (nu cred ca a [...] — vezi review
Regim hotelier Mamaia [?] / MAMAIA
- AUGUST, 2016
- de: dorelia1981 [08.08.16]
- NURECOMANDĂ
Cazare Maria Residence Apartments Mamaia
Am preferat sa ne petrecem concediul pe litoralul romanesc, la vila Maria (MARIA RESIDENCE APARTMENTS MAMAIA) care in prima instanta promitea mult. Am platit 1097euro pt 7 nopti... idiotii de noi!!! Bataie de joc! Proprietarul apartamentului ne-a cazat, ne-a luat banii si dus a fost!!! Menajere nu exista. Menajul ti-l faci singur, lenjeriile ti le schimbi singur dupa ce le speli singur (exista masina de spalat si bucatarie utilata). Am cerut factura de la inceput pt ca asa mi s-a parut [...] — vezi review [+1 poze]
Redescoperă Masivul Bucegi / MASIVUL BUCEGI
- AUGUST, 2016
- de: noi doi [08.08.16]
- RECOMANDĂ







