Impresii și recomandări [pag. 8122 / 10898]
Afișate impresii [81211 - 81220] din total 108974 impresii
Dana Resort 4 / VENUS
- IULIE, 2012
- de: danuta_mateescu [07.07.12]
Mi-a placut foarte mult comparativ cu ce spicuisem despre hotel si locatie!
Un loc minunat si deloc cum fusese expus de catre ceilalti! Am fost sunata sa mi se confirme rezervarea si faptul ca deja camera este eliberata si curata, inca de la ora 14, desi check-in era la ora 18! Am stat in camera 1, o camera extrem de frumoasa si curata, fara repros! Prosoapele albe toate, nu gri, cum citisem pe aici, multe la numar, cabina de dus dotata cu radio, ventilatie, contrar asteptarilor, cos schimbat zilnic, pat aranjat, lenjerie schimbata dupa doar 2 nopti, parchet tot [...] — vezi review [+3 poze]
Villa Manos 3 / PARALIA KATERINI
- IULIE, 2012
- de: PARA LIA [06.07.12]
Concediu ratat
Am fost acolo… din pacate. Am auzit de paradisul din Paralia, dar a fost un soc, buruieni si gunoaie, peisaj de ghetou. Cazare la Manos 3 stele??? NU!!! Nici 2 nu merita! Lenjerie cu urme de urina, seara nu era apa calda, galagie insuportabila de la motociclete pana noaptea tarziu, cosmar in toata regula, cazare de 2 bani … de parcare sa nu vorbesc, pe o strada laterala. Plaja plina de alge ca si apa de altfel... Daca as mai reveni in Grecia??? [...] — vezi review [+6 poze]
Joya Park Hotel 3 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: ddan [06.07.12]
Vacanta in Bulgaria
A venit timpul sa mergem si in Bulgaria. Marea dilema: o luam prin Giurgiu-Varna - Nispurile de aur, sau Bucuresti (de ce oare trebuie sa trecem intotdeauna prin el) Constanta Nisipurile de aur. Am ales prima varianta cu aproape 130 km mai scurta. Totul a fost Ok mai putin un mic ambuteiaj in Ruse. Am ajuns la Joya Parc. Ne-am cazat la apartamentul la care aveam rezervare (mare, avea un living cu 2 fotolii care se faceau si pat, canapea extensibila, masuta de 1.5m X0.6m masa cu 6 scaune si [...] — vezi review
Dorna Hotel 3 / MAMAIA
- IULIE, 2012
- de: mitumac [06.07.12]
All inclusive made in Romania
Sa o luam sistematic. Am ajuns la ora 16 si am fost cazati imediat. Camera cu pat matrimonial, destul de spatioasa. Baia ar necesita imbunatatiri, dar functionala si curata. Problema gresiei... cam aluneca, deci atentie la copii (si nu numai). Prosoape schimbate zilnic, lengeria schimbata 1 data. Exista sfoara in balcon pt rufe, chiar daca e prea joasa. Cu cirlige de acasa. Curatenie, nota 10. Este net in camere, adr nu sunt prize...luati un prelungitor. Noi am avut all inclusive... deci [...] — vezi review
Delta Hotel [Jupiter] 3 / JUPITER / AURORA
- IULIE, 2012
- de: NoName22 [06.07.12]
O vacanta... ok, chiar foarte frumoasa!
Tocmai ne-am intors din concediu (Hotel Delta*** -Jupiter). Am plecat cu doua zile mai devreme, din cauza ca a racit cel mic, dar... a fost bine! Am fost cazati la 13:00, o camera cu balcon si aer conditionat. Ar fi trebuit sa stam 6 nopti, de aceea ni s-a facut o reducere de 55 de lei. Camera era curata, mare. Am primit un pat suplimentar gratuit, ceea ce ne-a incantat cel mai mult. Baia, si ea spatioasa, dusul avea perdea. Ceea ce ne-a starnit curiozitatea legat de camera a fost [...] — vezi review
Smartline Madara Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: valeriu80 [06.07.12]
Dezamagire
... Nu are rost sa scriu foarte mult, doar atat va spun NU MERGETI ACOLO... sunt pusi pe jecmaneala, incepand de la parcarea hotelului, care nu ofera decat 10 locuri de parcare, restul cu bani sau cu spaga pe la basinosii aia care frec menta prin hotel..., mancarea SUPER PROASTA, nu au nimic afisat in limba romana..., ce au ei bun, camerele mari si curate..., aaaaaaa, la piscina trebuia sa te trezesti de la cinci dimineata si sa ocupi un sezlong, pentru ca numarul acestora era foarte mic, [...] — vezi review
Palm Wings Ephesus Beach Resort (ex Surmeli) [Pamucak] 5 / KUSADASI
- IULIE, 2012
- de: coca81 [06.07.12]
Nu mergeti la Surmeli.Un sejur oribil
Am fost un grup de 12 adulti si 3 copii si am fost fffffffffffff dezamagiti de acest hotel si de conditiile de aici. Trecand peste faptul ca nu arata ca un hotel de 5*ci mai degraba de 3*mancarea a fost groaznica timp de o saptamana au dat aceleasi feluri de mancare niste ciudatenii cu sos iar seara cand se faceau gratare pe terasa erau niste cozi ingrozitoare si se dadeau cu portia. Inghetata se cumpara de la barul de la piscina iar fructe nu am vazut decat mere, zarzare, corcodusi si pepene [...] — vezi review
Gardaland (parc de distracții) / LAGO di GARDA / PESCHIERA del GARDA
- IULIE, 2012
- de: AnaMihai [06.07.12]
Frumos
Ne-am intors din mini-concediul in Italia acum 3 zile. Primul lucru pe care vi-l pot spune: a fost cuuuumplit de cald!!! In rest totul a fost minunat. Am stat la 1 km de Gardaland in Peschiera del Garda, un orasel mic, dar foarte curat si dragut, la Hotel Garden, langa gara. Hotelul a fost foarte ok, de 3 stele, foarte curat, micul dejun saracut, insa faptul ca era langa gara si langa statia de autobuz care ducea direct la Gardaland sau la Movieland a fost extraordinar. In prima zi cand am [...] — vezi review
Slavey Hotel 4 / NISIPURILE DE AUR [Zlatni Piasatsi]
- IULIE, 2012
- de: DanS10 [06.07.12]
EVITA! Eu mi-am stricat concediul
Concediul!!! Un an de asteptari si sperante!!! Cand nu tii cont de sfaturile altora totul se spulbera. Poate nu mereu dar in acesta situatie, da. In primul rand, ca sa ma credeti, va pot comunica ca nu am ramas decat 3 nopti din 4 platite si am preferat sa mai stau 2 zile la 2 Mai (la noi). Tare! Nu? Primul contact cu ei: parcarea. Nu e ca la altii (5-8 leva), e 10 leva pe zi, doar sunt 4 stele, nu? Ca sa primesc un loc in parcarea de pe spatiul verde, nu in strada, a trebuit sa dau "ceva" [...] — vezi review
International Hotel [Băile Felix] 4 / BĂILE FELIX / '1 MAI'
- IULIE, 2012
- de: CristiAr [06.07.12]




