Impresii și recomandări [3063 / 10896]

Afișate impresii [30621 - 30630]
Sherwood Exclusive Lara (ex Sherwood Breeze) 5 / LARA
  • IUNIE, 2017
  • de: Aldomoro [26.06.17]
  • RECOMANDĂ

Nu are 5*

Hotelul nu are 5* este sub asteptari pret fff mare pt confort-calitate dar il recomand cu mare caldura celor cu copiii e fff bine organizat pt copii si poate pt cei mari fac imbunatatiri sau micsoreaza pretul. curatenie. mancare. Program. Camerele... diversificare. pacat noi muncim 1an si nu merita. multi arabi. Turci. care intra imbracati in piscina. Mizerie la piscina f putina curatenie... plin de rusii... nemtii... si romani dar ei sunt cantitate neglijabila pacat ca le [...] — vezi review
Sugestii pentru timp liber în București și împrejurimi / BUCUREȘTI
  • IUNIE, 2017
  • de: danyo [26.06.17]

Kahve Dunyasi – Mall Vitan – mens only

De la inceput doresc sa precizez ca acest review este doar pentru barbati si rog persoanele de sex feminin sa nu-l citeasca Deci, daca vineri, sau sambata seara pe la orele 19:00, va nimeriti in zona Vitan insotiti de consoarta, nu ezitati sa intrati in Kahve Dunyasi. La intrebarea justificata, ce draq este atat de deosebit la cafeaua turceasca? ... va raspund: Absolut nimic. Totusi… este o cafea cu mult mai buna decat se poate bea in multe locatii din Turcia, la un pret pe masura – [...] — vezi review
Unde mâncăm în zona Agigea? / AGIGEA
  • IUNIE, 2017
  • de: mishu [26.06.17]
  • RECOMANDĂ

Pe urmele Excelentei AFA - Pescaria lui Matei, Agigea

Nu asta este ordinea fireasca a lucrurilor pe care vreau sa vi le povestesc (bine ca macar cazarea am descris-o prima, vezi impresii), însă fac și eu ca in reclama la biscuitii OREO "Dar eu nu ma pot abține! ” Am sa încep însă cu un Avertisment! și va rog sa-l tratati cu mare seriozitate, altfel veti suporta consecintele: - acest articol este strict interzis iubitorilor de peste, pofticioșilor (așa ca mine) sau persoanelor cu imaginație bogata. Am vizitat acest restaurant in [...] — vezi review [+47 poze]
La pas prin Horezu și împrejurimi / HOREZU
  • IUNIE, 2017
  • de: zlatna [26.06.17]
  • RECOMANDĂ

Relaxare cu Ghiţă şi Sofia [Centrul de echitaţie ˝Cuib Liniştit˝ Chiceni, Tomşani, VL]

Era o zi destul de înnorată la Rm. Vâlcea dar nu aveam chef să stam în casă. Am consultat un site specializat în predicţii meteu şi am afat că înspre judeţul Gorj nu plouă. Aşa că ne-am urcat în maşini şi hai la drum, vedem noi unde, eram 5 adulţi şi 2 copii. Cineva din grup îşi aduce aminte că undeva pe drum a văzut un panou care te îndrumă spre un centru de echitaţie. Suntem de acord că dacă îl vedem (panoul) să mergem să călărim puţin. Bucuria nepoţilor. [...] — vezi review [+21 poze]
Aquapark Divertiland [Chiajna] / BUCUREȘTI

Dezamagire maxima

Buna ziua. Divertiland a devenit o bataie de joc. Din disperarea patronilor de a face bani, noile reguli vor lasa strandul fara clienti cat de curand. Daca anul trecut nu aveai loc pe tobogane unde erau cozi interminabile anul asta erau goale. De ce? Am sa explic, la intrare paznicii BGS te trateaza ca si cum ai fi infractor. Controlau la sange ca nu cumva cineva sa intre cu vreo apa sau vreun chips. Domnilor, vin copii pentru care intrarea costa si asa destul de mult. Sa le opresti acestor [...] — vezi review
Vacanța în Sicilia / #EXCURSII și CĂLĂTORII
  • IUNIE, 2017
  • de: irinad [26.06.17]
  • RECOMANDĂ

Sicilia, frumoasa din inima Mediteranei, văzută prin ochii mei

Cum am ajuns în Sicilia Nu am plănuit îndelung, așa cum îmi stă în obicei când e vorba de vacanța de vară, o călătorie în Sicilia, fiindcă nu intra încă în sfera mea de interes, prin urmare, abia atunci când mi-a revenit premiul săptămânii 42 a anului trecut, sub forma biletului de avion, am început să mă gândesc serios cum să-l pun în aplicare. Pentru bilet sunt datoare cu multe mulțumiri vouă, colegilor de sait, și, firește, saitului AFA, în sine. După [...] — vezi review [+42 poze]
Pensiunea Decebal 4 / DUBOVA
  • IUNIE, 2017
  • de: Luciana06 [25.06.17]
  • RECOMANDĂ

O excursie de vis

Miercuri, 21 iunie, imediat după examenul de evaluare națională, plec împreună cu 21 de elevi spre Dubova, pensiunea Decebal. Destinația, deși aproape de Timișoara, la doar 3 ore cu trenul, ne era străină multora dintre noi. Am fost întâmpinați cu multă căldură de patronul pensiunii, domnul Claudiu C.. Pe lângă masă și cazare, ne-am bucurat de multă atenție din partea întregului personal. Ospătari atenți și drăguți, servire bună., Cazarea excelenta camere [...] — vezi review [+3 poze]
Pensiunea Casa Firu 3 / COSTINEȘTI
  • IUNIE, 2017
  • de: Elena bl [25.06.17]
  • RECOMANDĂ

Cătălin și Elena

Am fost cazați la pensiunea casa Firu, 6 zile și ne am simțit foarte bine, pensiunea e foarte curată și îngrijită, mâncarea extraordinară, foarte gustoasă și la preturi accesibile, mic dejun, prânz și cina noi am mâncat doar la prânz deoarece mergeam la plaja, plimbare etc. proprietarii pensiunii sunt niște oameni deosebiți fata de alte pensiunii la care am mai fost sunt foarte săritori la orice ai nevoie, Ca preț de cazare este accesibil, foarte aproape de plajă, și [...] — vezi review
Katia Apartments [?] / NIDRI/NYDRI
  • IUNIE, 2017
  • de: Luri1ana [25.06.17]
  • RECOMANDĂ

Studio Katia Nidri Lefkada

La începutul lunii Iunie am fost, a doua oară, in Lefkada. De data aceasta, am ales cazarea in partea de est a frumoasei insule, in Nidri. Despre studio Katia nu știam mai nimic, pe site-ul [***] este o prezentare sumara, iar la agenție mi s-a spus ca "nu a venit încă nici-un turist sa ne spună impresii despre studio Katia". Studio Katia se afla foarte aproape de mare. Plaja este îngusta, ca mai in toată partea de est, cu pietricele si ceva nisip. La intrarea in apa sunt pietre. [...] — vezi review [+6 poze]
Vila Pretty Woman 3 / EFORIE NORD

Vila Pretty Woman o locatie de vis

Anul acesta am preferat marea, si ca si locatie am ales din Eforie Nord Vila Pretty Woman, un loc absolut perfect pentru familii cu copii, pentru cei care isi doresc relaxare si liniste. Un loc superb cu multa verdeata. Dar sa revin cu detalii privind experienta noastra. Am plecat cu famiila din Vaslui, cu trenul (o idee nu tocmai insprata), foarte obositor, dar cand am ajuns dimineata la vila proprietarul domnul Dan ne-a intampinat cu mare amabilitate (tinand cont ca noi am ajuns dimineata [...] — vezi review
    SOCIALs
Alătură-te comunității noastre

AGENȚIA DE TURISM AmFostAcolo.Travel:
SC Alacarte SRL | R.C.: J35/417/24.02.09 | RO 25182218 | Licența de turism 218 / 28.11.2018

 
[C] Copyright 2008-2026 AmFostAcolo.ro // Reproducerea integrală sau parţială a conţinutului este interzisă
AmFostAcolo® este marcă înregistrată
  • LOGAT? = NU (IntC=1)
  • pagină generată în 2.2496130466461 sec
    ecranul dvs: 1 x 1